Projekt edukacyjny ,, Od natury do kultury ”

Projekt edukacyjny ,,Od natury do kultury” jest realizowany przez p. Katarzynę Kamińską. Celem projektu jest poznawanie ciekawych obszarów kulturalnych Trójmiasta oraz zwrócenie uwagi na konieczność wdrażania proekologicznych zachowań w codziennym funkcjonowaniu dzieci.

Naszą ideę chcemy realizować poprzez pobudzanie i rozwijanie zainteresowań dzieci, a także pogłębianie ich wiedzy i umiejętności.

Szósta edycja projektu rozpoczęła się we wrześniu 2017 r. i jest realizowana wśród uczniów klas I-VII GASP, poprzez zajęcia o charakterze wykładowo - warsztatowym (np. warsztaty bębniarskie, warsztaty zdrowego żywienia) lub poprzez korzystanie z oferty trójmiejskich instytucji kulturalnych (np. Teatr Miniatura, Gdański Archipelag Kultury, Gdańska Galeria Miejska).

Zapraszamy do udziału!

Katarzyna Kamińska (05.09.2017)