W bieżącym roku szkolnym po raz kolejny realizujemy projekt we współpracy z Fundacją mBanku w ramach programu  grantowego "mpotega".  Tym razem dotacja w kwocie 8000 zł zostanie przeznaczona na popularyzowanie matematyki i rozwijanie umiejętności matematycznych wśród uczniów i uczennic klas 7-8. "GIGANCI MATh - FIZ" to projekt, w który zostanie zaangażowana praktycznie cała społeczność uczniów i uczennic najwyższych klas naszej szkoły. Będzie mnóstwo inspiracji matematycznych i możliwości poszerzenia wiedzy i umiejętności w zakresie matematyki konkursowej i pozaszkolnej. Do tego ciekawe wykłady i projekty na miarę każdego ucznia. W naszych działaniach matematyka spotka się z językiem angielskim i aktywnością fizyczną. Wszystko połączone z grywalizacją i świetną zabawą. Zapraszamy do udziału :)

Anna Olszewska, Joanna Starościńska (20.09.2019)