W ramach realizowanego przez nas projektu zaprosiliśmy uczniów na nocowanie z grami planszowymi. "Zbyt ciekawie, by spać, czyli nocny maraton gier planszowych" był pierwszym tego rodzaju wydarzeniem w naszej szkole. Pierwszym, ale zapewne nie ostatnim! Zabawa była fantastyczna :) Amatorzy gier planszowych, zarówno ci wprawieni, jak i zupełnie początkujący, godzinami rywalizowali o zwycięstwo w poszczególnych rozgrywkach. Niektórzy nawet spróbowali konstruowania gier według własnych pomysłów. Ponad czterdziestu uczniów naszej szkoły przekonało się, jak łatwo i przyjemnie można doskonalić umiejętności niezbędne w nauce i w codziennym życiu. Dzięki fundacji mPotega zakupiliśmy wiele ciekawych gier, które na długo pozostaną w naszej podręcznej biblioteczce.

[galeria]

Anna Olszewska (02.12.2017)