mgr Katarzyna Bienias – psycholog, kl. 0 – III, bienias.katarzyna@gfo.pl
mgr Magdalena Olszowska – psycholog kl. IV-VI, olszowska.magdalena@gfo.pl
mgr Anna Korwel - logopeda, pedagog, korwel.anna@gfo.pl
mgr Justyna Bieńkowska - pedagog, terapeuta pedagogiczny bienkowska.justyna@gfo.pl
Małgorzata Kostecka – logopeda, kostecka.malgorzata@gfo.pl
Michalina Biedrzycka - pedagog, terapeuta pedagogiczny, biedrzycka.michalina@gfo.pl
Barbara Darmorost – pedagog, doradca zawodowy, terapia pedagogiczna w klasach VI-VII, darmorost.barbara@gfo.pl
Artur Lewandowski – psycholog kl. VII, lewandowski.artur@gfo.pl

Pracą zespołu kieruje dyrektor Poradni mgr Magdalena Kielbratowska – psycholog, kielbratowska.magdalena@gfo.pl

 

  Katarzyna Bienias
gabinet nr 6

Justyna Bieńkowska
gabinet 16

Magdalena Olszowska
gabinet nr 6

Anna Korwel
gabinet 11 z

Małgorzata Kostecka
gabinet 21 z

Michalina Biedrzycka
gabinet 6/16

Barbara Darmorost
gabinet 116
Artur Lewandowski
gabinet 116 

Poniedziałek

9.00-14.00 9.30-16.30

8.00-13.00

7.50-14.50

-

13:30-16:30

12.00-16.30

 8.00-13.00

Wtorek

-

7.20-16.30

8.00-15.00

7.50-13.50

12.00 - 16.00

-

 12.00-15.30

 8.00-13.00

Środa

8.00-13.00 7.20-15.30

8.00-14.00

7.50-14.50

- 13:30-16:30 10.00-15.30  9.00-14.00

Czwartek

8.00-13.00 9.30-16.30

8.00-12.00

7.50-14.50

-  14.30-16.30 7.30-12.00  8.00-13.00

Piątek

9.00-14.00 7.20-12.00

8.00-11.00

-

7.55-11.10

- 7.30-13.00  8.00-13.00