Miło nam poinformować, że dwoje uczniów GASP - Pola Biblis oraz Jan Mikołajczyk otrzymało stypendia Marszałka Województwa Pomorskiego na rok szkolny 2012/2013. Nasi uczniowie znaleźli się wśród 150 szczególnie uzdolnionych uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z województwa pomorskiego. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Anna Olszewska (05.11.2012)

W połowie lipca br. odbyło się posiedzenie komisji przyznającej jednorazowe stypendia Prezydenta Miasta Gdańska tym uczniom, którzy w roku szkolnym 2011/2012 odnieśli wybitne osiągnięcia. Jest nam szczególnie miło poinformować że 4 uczniów Gdańskiej Autonomicznej Szkoły Podstawowej uzyskało tytuł stypendysty. Jesteśmy bardzo dumni, a laureatom serdecznie gratulujemy! Poniżej przedstawiamy listę nagrodzonych:

Szymon Arabas
Julia Czekała
Maciej Kloskowski
Mikołaj Szyc

Anna Olszewska (15.10.2012)

Z dużą satysfakcją informujemy, że kilkunastu uczniów naszej szkoły w w roku szkolnym 2012/2013 otrzymało stypendia Gdańskiej Fundacji Oświatowej.

Stypendia za osiągnięcia w konkursach i olimpiadach otrzymał:

Szymon Arabas

Stypendia za osiągnięcia społeczne otrzymali:

Maria Rak
Maciej Warmbier
Monika Kaczorowska

Stypendia za osiągnięcia sportowe otrzymali:

Mateusz Prondziński
Mikołaj Szyc
Maciej Kloskowski
Anna Leśniewska
Mikołaj Stankiewicz
Hanna Kołodziej
Zuzanna Dmowska
Julia Czekała
Aleksander Gabryel
Adam Babś
Mikołaj Chwojnicki
Filip Czupajło
Filip Szydzik

Wszystkim stypendystom serdecznie gratulujemy!

Anna Olszewska (03.09.2011)