Dzieci z klasy 0b zagrały w przedstawieniu pt. Podróż przez grudzień. Wystąpiły dla zaproszonych gości, koleżanek i kolegów oraz w najważniejszym dniu dla rodziców oraz rodzeństwa. Tytułowa podróż miała sześć stacji, które kolejno zapowiadali poszczególni uczniowie. Zaczęliśmy od śniegu, choć ostatnio w grudniu jakoś go nie mamy.  Potem był bałwanek, o którego z powodu braku śniegu ciężko, ale układ chłopców wszystkim to wynagrodził. Dalej spotkaliśmy się z Mikołajem, który nigdy nie zawodzi i rozdaje prezenty. Następnie była piosenka o choince, a po niej taniec dziewczynek, które w roli aniołów pokazały nam jak ważna jest miłość. Naszą podróż zakończyliśmy, śpiewając kolędę, na stacji Boże Narodzenie, do którego nas wszystko w grudniu zaprowadziło.

Magdalena Ciesielska (12.12.2019)