Hallo, ¡Hola! Gaspowicze!
Dnia 16 listopada 2017 rusza nowa edycja konkursu "Co Trzy Głowy To Nie Jedna". Międzyklasowa rywalizacja toczyć się będzie tym razem w obszarze muzycznym. Zgodnie z maksymą, że "śpiewać każdy może ...", niekoniecznie solo, a w duecie czy trio, dajemy Wam możliwość wykazania się swoimi talentami językowo-wokalnymi.
Poniżej instrukcja, jak przygotować się do konkursu, jak wypaść, by pozostać niezapomnianym i jakie kryteria zadecydują o Waszym zwycięstwie. A nagroda dla całej klasy czeka...!

Krok 1: Dnia 12 października br. (czwartek) odbędzie się losowanie. Każda klasa losuje, w jakim języku wykona piosenkę: po niemiecku lub hiszpańsku.

KROK 2: Klasa wspólnie wybiera piosenkę, którą zaprezentuje. Mogą to być znane z list przebojów, jak również mniej znane, ale "wpadające w ucho" utwory. Zespół klasowy ustala, kto wykona piosenkę (min. 3 osoby, im więcej osób z klasy zaangażuje się w wykonanie, tym lepiej).

KROK 3: Ścieżkę dźwiękową (podkład muzyczny bez tekstu) należy dostarczyć do 9 listopada br. (pendrive, CD) do nauczyciela jęz. obcego uczącego daną klasę.

KRYTERIA OCENY:
•    walory artystyczne (choreografia, charakteryzacja, jakość wykonania)
•    zaangażowanie klasy
•    poprawność językowa
•    dyscyplina całego zespołu klasowego podczas występów
•    oryginalność wykonania

Zapraszamy!
Nauczyciele języka hiszpańskiego i niemieckiego (11.10.2017)