Już po raz kolejny uczniowie, rodzice oraz nauczyciele Gdańskich Szkół Autonomicznych wspólnie świętowali rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.
W tym roku nie obyło się oczywiście bez barw narodowych na naszych policzkach oraz setek balonów dmuchanych i wiązanych cały ranek przez naszych dzielnych rodziców . Świetnie przygotowani i w rewelacyjnych nastrojach najpierw obserwowaliśmy zmotoryzowane korowody uczestników Parady Niepodległości po czym sami jako grupa zorganizowana pod sztandarami Gdańskich Szkół Autonomicznych i po raz pierwszy z naszą najmłodszą siostrą International School of Gdańsk dumnie przeszliśmy ulicami Gdańska, aby wspólnie z pozostałymi uczestnikami Parady odśpiewać Hymn Narodowy u stóp Pomnika króla Sobieskiego. Zapraszamy do galerii zdjęć.

pani Beata Wołkanowska