IMG 2080

 

Z wielką radością informujemy, że nasza drużyna dziewcząt wywalczyła 3 miejsce w finale Mistrzostw Gdańska w unihokeju! Wielkie gratulacje dla naszych dzielnych zawodniczek i trenerki p. Alicji Daniel! Dziewczyny, jesteście SUPER!

 

Michał Mosakowski (14.11.2019)

15 maja nasza szkolna reprezentacja dziewczyn wywalczyła tytuł Mistrza Gdańska w piłce nożnej!! To historyczne zwycięstwo, ponieważ jest to pierwszy tytuł mistrzowski dla GASP!!! Jesteśmy bardzo szczęśliwe i dumne tym bardziej, że dziewczęta rozegrały turniej bez straty bramki!!!

[galeria]

Alicja Daniel (20.05.2019)

Miło nam poinformować, że w dniach 5-8 lipca w Zabrzu odbył się turniej minisiatkówki tj. XXIV Ogólnopolski Finał Kinder+Sport Zabrze 2018.  Przez trzy dni w turnieju rywalizowały 192 zespoły dziewcząt i chłopców. Wicemistrzem Polski w kategorii "trójek" został zespół UKS Jasieniak, w którym gra nasz uczeń Wiktor Łoboda z klasy 7c. Wiktorowi i jego kolegom gratulujemy sukcesu :)

Anna Olszewska (29.08.2018)