Szanowni Państwo,

w imieniu Poradni "Osiek" zapraszamy na spotkanie dla Rodziców uczniów klas 0 - 1 Gdańskiej Autonomicznej Szkoły Podstawowej, które odbędzie się 17 września (poniedziałek) o godzinie 16.00 (przed zebraniem z nauczycielami) w sali Ł3.

Na spotkaniu podpowiemy jak pomóc dziecku w adaptacji szkolnej, na co zwrócić uwagę, jak być wspierającym towarzyszem w tym szczególnym momencie.
Przedstawimy zagadnienia dotyczące wspierania sfery emocjonalno-społecznej dziecka w szczególnym okresie, jakim jest rozpoczęcie edukacji wczesnoszkolnej.

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu.

Justyna Bieńkowska - pedagog, terapeuta pedagogiczny,

Karolina Muszyńska - psycholog

(14.09.2018r.)

 

Polecam artykuł inspirowany nową książką duńskiego pedagoga Jaspera Juula. Można przeczytać o tym, jak rozumieć zjawisko agresji u dzieci i jak czytać informacje, które dziecko przekazuje poprzez agresywne zachowanie.

http://opsychologii.pl/jak-rozumiec-agresje-u-dzieci.html

Katarzyna Bienias - psycholog (4.07.2018r.)

Serdecznie polecam poniższy artykuł wszystkim, którzy lubią w twórczy sposób spędzać czas ze swoim dzieckiem. W treści znajduje się wyjaśnienie jak stymulacja motoryki małej powiązana jest z rozwojem mowy.
Anna Korwel - logopeda, pedagog (14.06.2018)

przekierowanie do polecanej treści

 

(źródło grafiki: http://www.logopediapraktyczna.pl/poprzez-zabawy-angazujace-paluszki-raczki-rozwijac-mowe-dziecka-rysowanie-piasku/)

Podkategorie