Konkurs English High Flier odbędzie się w czwartek 12.12 od godziny 11.55 do 12.40 w salach:

sala 14 opiekun Ewa Snopek

sala 45 opiekun Ewa G-K

 

Michał Mosakowski (09.12.2019)

Pierwszy etap konkursu przeprowadzany jest w szkole do 30 marca. Wyłaniamy komisyjnie najlepszy wynalazek/innowację i przekazujemy do dalszego etapu. Zajęcia, na których uczniowie samodzielnie lub w grupie przygotowują swoją pracę odbywają się w czwartki o 7:25 w sali 21 (na świetlicy biologicznej).

Link do konkursu:
 
Aneta Pospiech (20.11.2019)

Konkurs ogólnopolski DEUTSCHFREUND 2019

13 listopada 2019

 klasy 5

4 lekcja 11.00 - 12.00

sala 45 opiekun Ola Kurowska

  1. Antonina Trzeciak
  2. Nina Bukowska
  3. Lena Buła
  4. Julia Hermaszewska
  5. Lena Gościniak
  6. Maja Florek
  7. Marcelina Liwacz
  8. Oskar Soltau
  9. Antoni Wąsowski
  10. Jakub Jastrzębski
  11. Maks Bowszys

 klasy 6 

6 lekcja 12.55 - 13.55

sala 4  opiekun Ela Fusiewicz

  1. Martyna Szymczak
  2. Dawid Roman
  3. Natalia Rocławska
  4. Ola Chejmanowska
  5. Lena Szot
  6. Maciej Lachowicz
  7. Jędrek Kondradzki
  8. Pola Gawrońska
  9. Feliks Kuropatwa
  10. Kacper Kraszewski
  11. Kacper Dzwilewski
  12. Piotr Florek
  13. Jakub Kopacz
  14. Zuzanna Kurdej
  15. Milla Neubauer
  16. Natalia Paszkiewicz
  17. Wojciech Pobłocki
  18. Maksymilian Rutkowski
  19. Maciej Stecki
  20. Witold Szyc
  21. Julia Zwierzycka

klasy 7

5 lekcja 11.55 - 12.55

sala 3  opiekun Ela Fusiewicz

  1. Paweł Zwierzycki
  2. Piotr Łubiński
  3. Jan Kozłowski
  4. Alicja Malik
  5. Julia Bartz
  6. Stanisław Rocławski
  7. Nikodem Leoniuk
  8. Agata Jaworska
  9. Nina Szot
  10. Maja Rózniak
  11. Jan Landowski
  12. Mikołaj Marek
  13. Józef Niedoszytko
  14. Oskar Szafrański
  15. Filip Wendt
  16. Sonia Zapaśnik

 klasy 8 

6 lekcja 12.55 - 13.55

sala 42  opiekun Barbara Rup

  1. Julia Tołwińska
  2. Julia Uliczny
  3. Jonasz Gościniak
  4. Miłosz Lach
  5. Szymon Lewandowski
  6. Stanisław rak
  7. Konrad El-Hagin
  8. Piotr Hermaszewski
  9. Jan Kaszubowski
  10. Pola Odya
  11. Marta Roman
  12. Karol Tryka
  13. Karolina Turnowicka
  14. Krzysztof Zabul
  15. Piotr Żytowiecki

 

Dorota Mosiewicz (12.11.2019)