Serdecznie zapraszamy do udziału Małej Olimpiadzie Historii Polski 2018. Aby wziąć udział w etapie szkolnym, należy napisać test. Trzech najlepszych uczniów będzie reprezentować szkołę na etapie międzyszkolnym 19 marca 2018 roku. Zakres wiadomości obejmuje podstawa programowa z historii i historii i społeczeństwa. Udział brać mogą uczniowie od IV do VI klasy szkoły podstawowej. Konkurs jest bezpłatny.
Etap szkoły odbędzie się 23 lutego w sali 24. Godzina rozpoczęcia konkursu to 14:50. Na napisanie testu, uczestnik ma 60 minut. Chętnych na dodatkową lekcję przygotowawczą zapraszamy 19 lutego na 4 godzinie lekcyjnej do sali 04.
Zapraszamy do uczestnictwa.

Andrzej Sobieszczański (16.02.2018)

Uprzejmie informuję, że w dniu 8 marca  (czwartek) odbędzie się w naszej szkole Konkurs Piosenki Angielskiej. Do udziału w nim zapraszamy uczniów klas I-V.  Uczestnicy powinni przygotować piosenkę w języku angielskim- można również wykorzystać podkład muzyczny (bez słów). Osoby pragnące wziąć udział w konkursie zgłaszają się do swoich nauczycieli języka angielskiego (z przygotowaną piosenką) najpóźniej do dnia 2 marca.

Zapraszam!

Ewa Gliszczyńska-Kurdziel (15.02.2018)

Tytuł laureata otrzymują:

Aleksandra Stodulska kl. 6c
oraz
Stanisław Rak kl. 6c

Dyplomy za bardzo dobre wyniki otrzymali:
Natalia Rocławska kl. 4c
Stanisław Rocławski kl. 5a

Serdecznie gratuluje

Justyna Zakrzewska (16.01.2018)