W grudniu br. odbył się w naszej szkole konkurs na kartkę bożonarodzeniową z życzeniami w języku angielskim- Christmas Card.Był to pierwszy świąteczny konkurs tego typu przeznaczony dla naszych uczniów z klas 0-II. Dzieci  wykazały się w swoich pracach zaangażowaniem i pomysłowością. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wykonane prace. Oto wyniki konkursu oraz galeria prac uczniów.

I miejsce - Irina Żołnieruk kl. 0b, Maja Motylska kl. Ib

II miejsce - Ewa Andryskowska kl. IIb, Alicja Żytowiecka kl. IIa

III miejsce - Igor Grabowski kl. Ib, Stanisław Krasuski kl. IIa

Gratulujemy!

[galeria]

Ewa Gliszczyńska-Kurdziel, Anna Wyszkowska (22.12.2017)

On 13th December students from the Medical University of Gdańsk visited GASP and conducted classes about healthy lifestyle. Class 7b took part in this event.
Forthcoming classes are planned to be in January.

Ewelina Prusisz (20.12.2017)

Pod hasłem Royal Family in GASP 27 i 31 października odbyły się w naszej szkole Dni Języka Angielskiego. W obchodach uczestniczyli uczniowie wszystkich klas (od Zerówek po klasy7). Z tego powodu zróżnicowaliśmy atrakcje pod względem wieku naszych uczniów.
Uczniowie założyli ubrania w kolorach flagi brytyjskiej, a wielu przebrało się za postaci związane z historią i kulturą brytyjską. Dużą atrakcją okazała się londyńska budka telefoniczna, przy której ustawiały się klasy do pamiątkowych zdjęć. Uwagę także przyciągnęły wspaniałe dynie wykonane przez uczniów na konkurs Family Pumpkin Contest. Najmłodsi uczniowie gościli w swoich klasach starszych uczniów, którzy przygotowali dla nich ciekawe zajęcia, zabawy oraz czytanie książeczek w j. angielskim. Uczniowie klas 0-2 wzięli też udział w interaktywnej grze polegającej na odnalezieniu ukrytych na korytarzach haseł. Uczniowie klas 3-5, poza powyższymi atrakcjami, mieli okazję obejrzeć, a właściwie wziąć aktywny udział w anglojęzycznym spektaklu „Kraina Mapetów”. Uczniowie świetnie się bawili, śpiewali, tańczyli, a także występowali na scenie (zdjęcia i filmiki będą dostępne w Galerii i na Facebooku). Natomiast uczniowie klas 6-7 wzięli udział w grze terenowej City Game, której celem było dotarcie do właściwych miejsc na gdańskiej Starówce oraz znalezienie odpowiedzi na zakodowane pytania dotyczące związków Gdańska z Wielką Brytanią. Po powrocie do szkoły uczniowie wzięli udział w konkursie Royal Family Quiz a następnie udali się do kina na historyczny film o królowej brytyjskiej Wiktorii pt. „Powiernik Królowej”.

[galeria klas 3-5]
[galeria klas 6-7]

Anglistki z GASP (06.11.2017)